Özelleştirilebilir RGB arka aydınlatma, yüksek performanslı oyun yazılımı ve çok sayıda özel tuşla, SKILLER SGK5, rahat multimedya keyfi ve heyecan verici oyun deneyimleri için üretilmiştir. Lastik kubbeli tuşları hissetmek isteyenler bu klavyeden özellikle memnun olacaklar. Bu his, genellikle mekanik klavyeler için ayrılan bir özellik olup, düz tasarımlı ve tam n-tuş basım desteğine sahip hızlı yanıt veren klavyelerle sağlanır.
Tam N-Tuş Basım Desteği
Çoğu lastik kubbeli klavyede yalnızca 2 tuşlu basım desteği bulunur, yani aynı anda en fazla iki tuş vuruşu algılayabilirken, SKILLER SGK5 çok sayıda tuşa basılmasını sağlar. Bu, özellikle karmaşık manevralar sırasında oyunda tam kontrol sağlar.
Özelleştirilebilir RGB Aydınlatma
SKILLER SGK5'in arka plan aydınlatması, altı bölgede ve 16.8 milyon renkle aydınlatılabilir. İndirilebilir oyun yazılımının kullanılmasına gerek kalmadan, çeşitli efektler kullanılabilir. Bununla birlikte, oyun yazılımıyla, efektler yön ve sıklıklarında ayarlanabilir ve bölgelerin rengi daha da özelleştirilebilir.
Parmaklarınızın ucunda Tam Kontrol
SKILLER SGK5, hızlı tuş tepkisini sağlayan 7 milimetre yüksekliğindeki klavye tuşlarının yanı sıra, aydınlatma efektleri, oyun profilleri, multimedya işlevleri ve makrolar için çeşitli, erişilmesi kolay özel tuşlarla donatılmıştır. Klavyedeki ek makro ve profil tuşları, özel ayarlarda anında değişiklik yapılmasını sağlar. Ek olarak, klavyedeki iki kontrol, ses seviyesinin ve ışık yoğunluğunun uygun şekilde ayarlanmasını sağlar.
Çıkarılabilir Avuç İçi Dayanağı
Maksimum konfor için, SKILLER SGK5, manyetik olarak sabitlenmiş ve kolayca çıkarılabilen bir avuç içi dayanağıyla birlikte gelir.
Sezgisel Oyun Yazılımı
İndirilebilir oyun yazılımı, tüm klavye fonksiyonlarının tam olarak özelleştirilmesini sağlar. Tuşlar, hızlı ve kolay bir şekilde makro ve multimedya komutlarıyla atanabilir veya değiştirilebilir. Yazılım aynı zamanda aydınlatmanın ayarlanmasına da izin vermektedir. Tüm bu özelleştirmeler pratik oyun profillerinde düzenlenebilir.