SKILLER SGK30, sadece yüksek kalitesi ile değil ayrıca her oyuncunun ve bilgisayar meraklılarının kalbinin daha hızlı atmasını sağlayan etkileyici bir mekanik klavyedir. Klavye tek siyah renke olmasına ragmen entegre RGB aydınlatma sayesinde kişisel zevklerinize göre ayarlanabilen muhteşem efektlere sahiptir. 1000 hertz yanıt verme süresi sayesinde SKILLER SGK30, hıza önem veren oyuncular için uygundur ve aynı zamanda günlük ofis yazışmaları için şık bir alternatiftir.
Her Durumda Tam Kontrol
SKILLER SGK30, karmaşık tuş komutlarının hızlı ve güvenilir bir şekilde tanımlanabilmesi için N-tuş basım desteği işlevine sahiptir, böylece hızlı kullanım gerektiren durumlarda bile tam bir kontrol sağlar. Gölgeleme önleyici tuşlar, aynı zamanda hızlı oyun için hızlı ve hassas bir komut girişi ve hızlı bir yazma akışı sağlar.
Daha Fazla Olanak
SKILLER SGK30’un oyun yazılımı sayesinde, 20’ye kadar oyun profili kaydedilebilir. Bunlara özelleştirilmiş ayarlar ile istenilen her anda sadece birkaç tıklama ile ulaşılabilir. Yazılımın sezgisel makro işlevi ayrıca kişisel olarak oluşturulan giriş komutlarını ayarlayıp kaydetmeye olanak sağlar. Ön ayarlı işlev tuşları, bir tuşla çeşitli multimedya işlevlerine kolay erişim sağlar.
Ayarlanabilir RGB Aydınlatma
SKILLER SGK30’un entegre RGB aydınlatması, renkli efektler ve tuşların muhteşem aydınlatılmasını sağlar. Ayrıca tek bir tuşa dokunarak, önceden ayarlanmış 15’ten fazla ışık efekti klavyenin yepyeni bir renkte görünmesini sağlayarak can sıkıntısına hiç fırsat vermez. Ayrıca, sunulan renk seçeneklerinden sıkılırsanız, kendi aydınlatma profilinizi de istediğiniz gibi ayarlayıp kaydedebilir ve tamemen kişisel bir dokunuş yapabilirsiniz.
Dayanıklılık İçin Üretildi
SKILLER SGK30’un, gelecekteki sayısız oyun seansına hazır olması için yüksek kaliteli bir üretime dikkat edilmiştir. Dayanıklı mekanik tuşlar ve dokuma örgülü kablo sayesinde klavye, uzun bir hizmet ömrü için kusursuz bir şekilde donatılmıştır. 50 milyon tuş vuruşunda, bunlar ortlamanın üzerinde bir dayanlılığa sahiptir. Altın kaplama uçlu USB fişi, normal bağlantılara kıyasla sorunsuz ve daha hızlı aktarım hızı sağlar.
Zamanın Ötesinde ve Kompakt
430 mm uzunluğa ve 144 mm genişliğe sahip SKILLER SGK30, kompakttır ve yerden tasarruf sağlar. Yalnızca 35 mm yüksekliği ile oldukça alçaktır ve klavyenin minimalist, zamanın ötesinde tasarımı, gerekli olmayan dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırarak kolay kullanıma odaklanır.