HER CUMARTESİ SEÇİLİ ÜRÜNLERDE RAKİPSİZ FİYATLAR!

Her Cumartesi Saat: 19.00'da yenilenen ve sadece 00.00'a kadar geçerli olan
"Türkiye'nin En İyi Fiyatı" olarak satışa sunulan GGWP ürünlerini kaçırma!
Ürünlerin yenilenmesine kalan süre:
BU HAFTANIN GGWP ÜRÜNLERİ

GENCER GAMİNG'TE GGWP GÜNLERİ BAŞLADI!

Her hafta, Türkiye'nin rakipsiz fiyatlarıyla GGWP ile buluşuyoruz !
Farklı yerlerde GGWP'den Daha Uygun Bir Fiyat Gördüysen Bize Bildir! Hemen Daha İyisini Yapalım!

Sizi Arayalım!


GGWP Gençer Gaming'in her hafta seçili ürünleri saat 19:00'da yayına sunduğu ve bu seçili ürünlerin 5 saat boyunca rakipsiz fiyatlara sahip olduğu bir uygulamadır. Bu uygulama kapsamında seçili ürünlerin fiyatları anlık takip edilerek Her hafta birbirinden farklı ürünlerin en iyi fiyatlara sahip olması tüketicilerin ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlara karşılamasını sağlamaktadır.
Her Cumartesi saat 19:00'da yeni ürünler yayınlanıyor.
Kampanyalı ürünleri, diğer tüm ürünler gibi sepete ekleyerek siparişi tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir alışveriş sınırı üye olma koşulu bulunmamaktadır.
GGWP tanıtım sayfasında bulunan form alanından aynı ürünün daha uygun fiyata bulunduğu linki bize ileterek, GGWP ürünlerinin en iyi fiyatlara sahip olmasına katkıda bulunabilirsin. Gençer Gaming Ekibi, anlık olarak fiyat değişikliklerini takip etse de, takip edilemeyen bir durumda tüketicilerin geri dönüşleri ile gerekli fiyat düzenlemelerini sağlayacaktır.
GGWP kendi içinde her Cumartesi yenilenmektedir. Herhangi bir bitiş tarihi olmaksızın GGWP ürünlerini takip edebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya Koşulları :

  • Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır ve her üye ürünlerdeki adet sınırında ürün alabilir.
  • Kampanya kapsamında kampanya stoku tükenen ürünler normal satış fiyatı (kampanyasız fiyat) üzerinden web sitesinde satışa sunulmaya devam edilecektir.
  • Kampanyayı kötü niyetle kullanan kullanıcıların tespit edilmesi durumunda; gencergaming.com, bu kişilerin bu kampanyadaki haklarını iptal etme ve/veya yeniden faydalandırmama hakkını saklı tutar.
  • Yasal mevzuat değişiklikleri ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde kampanya katılımı hükümsüz kalacaktır.
  • Bu kampanya www.gencergaming.com’daki diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz
  • gencergaming.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Yükleniyor...