hamburger icon
Her Cumartesi Seçili Ürünlerde Rakipsiz Fiyatlar!
Her Cumartesi Saat: 19.00'da yenilenen ve sadece 00.00'a kadar geçerli olan GGWP ürünlerini kaçırma!
GGWP Hakkında Sıkça Sorulanlar

GGWP Gençer Gaming'in her hafta seçili ürünleri saat 19:00'da yayına sunduğu ve bu seçili ürünlerin 5 saat boyunca rakipsiz fiyatlara sahip olduğu bir uygulamadır. Bu uygulama kapsamında seçili ürünlerin fiyatları anlık takip edilerek Her hafta birbirinden farklı ürünlerin en iyi fiyatlara sahip olması tüketicilerin ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlara karşılamasını sağlamaktadır.

Her Cumartesi saat 19:00'da yeni ürünler yayınlanıyor.

Kampanyalı ürünleri, diğer tüm ürünler gibi sepete ekleyerek siparişi tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir alışveriş sınırı üye olma koşulu bulunmamaktadır.

GGWP kendi içinde her Cumartesi yenilenmektedir. Herhangi bir bitiş tarihi olmaksızın GGWP ürünlerini takip edebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
Kampanya Koşulları
  • Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır ve her üye ürünlerdeki adet sınırında ürün alabilir.
  • Kampanya kapsamında kampanya stoku tükenen ürünler normal satış fiyatı (kampanyasız fiyat) üzerinden web sitesinde satışa sunulmaya devam edilecektir.
  • Kampanyayı kötü niyetle kullanan kullanıcıların tespit edilmesi durumunda; gencergaming.com, bu kişilerin bu kampanyadaki haklarını iptal etme ve/veya yeniden faydalandırmama hakkını saklı tutar.
  • Yasal mevzuat değişiklikleri ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde kampanya katılımı hükümsüz kalacaktır.
  • Bu kampanya www.gencergaming.com’daki diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz
  • gencergaming.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Yükleniyor...