hamburger icon

Hakkımızda

1995 yılından beri Hyundai, 2007 yılından beri de Yalova’daki tek Bosch bayisi olma görevini sürdüren Onurlu Şirketler Grubu'nun bünyesinde yer alan Gençer Gaming, 2020 yılında yine Yalova lokasyonunda faaliyetlerine başladı. Bilgisayar ve yazılım dünyasına kattığı değerlerle fiziksel mağazasına hayat veren firma, uzman kadrosu ve gelişmiş alt yapısıyla yönünü dijital satış kanallarına da yöneltti. E-ticaretin aktif dünyasında yerini alan Gençer Gaming, Gencergaming.com web sitesi dışında Trendyol ve N11 gibi pazar yerlerinde de yine aktif bir şekilde rol almakta.
 
Gençer Gaming olarak, uzman markaların yer aldığı ürün yelpazemizle oyuncu bilgisayarlarını ve gaming ekipmanlarını mümkün olan en dip fiyatlarla kullanıcılara ulaştırıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sadece stoktan gönderim yaparak hızlı ve güvenilir bir teslimat süreci vadediyor. 
 
Teknolojik yeniliklere paralel olarak kendini sürekli yenileyen Gençer Gaming, sektöre adını yazdırmış isimleri sizlerle buluşturuyor. Corsair, Gigabyte, Zotac, Intel, Lenovo, Dell, AMD gibi değerli markaların satışını yapan firmamız, sitede yer alan tüm markaların yetkili satıcısı olarak hizmet veriyor. Mimarlık, yazılım ve mühendislik alanlarında kullanılan birçok bilgisayar bileşenine de en ucuz fiyatlarla sahip olmanız mümkün. Müşteri memnuniyeti konusunda mutlak başarıyı hedefleyen firma, tüm iletişim kanallarıyla ve maksimum desteğiyle de daima yanınızda. Aradığınız ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlayan kullanıcı dostu site tasarımı, güvenli ödeme kanalları ve kampanyalı fiyatlarımız da sizlere sunduğumuz ekstra avantajlarımızdan. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimizi pratik ve güvenli bir online alışverişle tanıştırdığımız için mutluyuz. Sizleri de bekliyoruz…

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Adnan Menderes Mh. Şehit Ömer Faydalı Cd. No:199/B Merkez Yalova
Telefon : 0850 308 56 77
Yükleniyor...