İstediğiniz Zaman, İstediğiniz Defa
Mevcut kauçuk kubbe klavyelerinin çoğu sadece 2 tuşlu basım desteği ile donatılmıştır ve bir kerede en fazla iki tuş vuruşunu tanıyabilir. N-roll rollover desteği sayesinde, SKILLER SGK4, herhangi bir sayıda tuşa aynı anda basılabilen ve kaydedilebilen birkaç kauçukkubbe klavyeden biridir.
Altı Bölgeli RGB Arkaplan Aydınlatma
. Altı bölgeli arka aydınlatma sayesinde, SKILLER SGK4, 16.8 milyon renkte sayısız efektle aydınlatılabilir. İndirilebilir oyun yazılımı kullanılmadan efektler seçilebilir. Tam kişiselleştirme için ise yazılım kullanılabilir.
Özel Tuşlarla Esneklik
SKILLER SGK4'ün üzerine yerleştirilmiş dört profil anahtarı, özelleştirilmiş tuş atamaları veya efektleriyle oyun profillerinin seçimine izin verir. Işık efektleri, dört aydınlatma tuşunu kullanarak en kısa sürede seçilebilir.
Pratik Ekstralar
Gölgelenme önleyici tuşlar, devre dışı bırakılmış Windows tuşlu oyun modu ve önceden ayarlanmış çoklu ortam işlemlerine sahip çok sayıda işlev tuşu gibi pratik ekstralar, gereksiz dikkat dağıtıcıların oyun eğlencesini bozmamasını sağlar.
Sezgisel Oyun Yazılımı
SKILLER SGK4 için oyun yazılımını resmi web sitemizden istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Yazılım, aydınlatmanın kapsamlı bir şekilde özelleştirilmesini sağlar ve temel atamaları ve makroların kaydedilmesini ve düzenlenmesini sağlar. Ek olarak, Windows tuşunun işlevi, tuş yanıt süresi ve yanıt verme hızı yazılım aracılığıyla ayarlanabilir.