• Kategori: Bilgisayar Kasası
 • Ürün Kodu: VS9-RGB-White
 • share icon

  Sharkoon VS9 RGB Beyaz ATX Oyuncu Kasa

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 2.399,00 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   2.399,00 TL

   İster ekranda ister kasanın içinde performans göstermeyi seven herkes, VS9 RGB’de ideal ATX midi tower’ını bulacaktır. Kompakt boyutlarına rağmen bu PC kasası, geniş vitrine ve toplam altı adet fanı veya iki eş zamanlı radyatör için kurulum alanı sayesinde yüksek performanslı donanımlar için uygundur. Akıllıca tasarlanmış iç kısım sayesinde daha büyük grafik kartları, CPU soğutucuları ve güç kaynağı üniteleri için de yeterli alanı vardır. Ayrıca, binlerce gigabayt veri depolama için altı adede kadar 2,5” SSD alanı da sunar.
   Hava veya Sıvı Akıllı Soğutma Seçenekleri
   Ön panelin arkasında iki adet 120 mm fan önceden takılı halde bulunur. Buna arka panelde, ısınan havayı kasanın arkasından atan önceden yerleştirilmiş ve adreslenebilir bir RGB LED 120 mm fan dahil olur. Gerektiğinde, ön panelin arkasında başka bir 120 mm'lik fan ve üst panelin altında iki adet 120 mm veya 140 mm'lik fan için de yer vardır. Alternatif olarak, VS9 ayrıca iki radyatörün aynı anda çalışması için tasarlanmıştır: 360 mm'lik bir radyatör kasanın önünde yer bulurken, aynı zamanda üst panelin altına 280 mm'lik bir radyatör takılabilir.
   Donanım Odaklı Bir Tasarım
   Şık ve sade ön paneli ve temperli camdan yapılmış geniş yan paneli sayesinde VS9 RGB, entegre donanımınızı öne çıkarır. Birlikte verilen RGB kontrol cihazıyla, önceden yüklenmiş RGB LED fanı ve ek bir LED bileşeni, ana kart yazılımı aracılığıyla aydınlatılabilir. Alternatif olarak aydınlatma, 14 aydınlatma efekti ile manuel olarak çalıştırılabilir.
   Büyük Bileşenler İçin Geniş Alan
   42,3 x 20,5 x 48,5 cm'lik kompakt boyutlarına rağmen PC kasası daha büyük donanım parçalarına da ev sahipliği yapabilir. Örneğin, 35 cm uzunluğa kadar grafik kartlarına ve 15,8 cm yüksekliğe kadar CPU soğutucuları monte edilebilir. Maksimum uzunluğu 21 cm'ye kadar olan bir güç kaynağı ünitesi de kasa içinde kendisine yer bulabilir. Tüm donanım bileşenleriniz ön, üst ve arka panellere yerleştirilmiş üç toz filtresi ile korunacaktır. Her bir toz filtresi gerektiğinde kolaylıkla çıkarılıp temizlenebilir.
   Sabit Sürücüler ve SSD'ler için Modüler Seçenekler
   VS9'in içine iki adede kadar 3,5” HDD ve dört adede kadar 2,5” SSD takılabilir. İster ana kart tepsisinin arkasında, ister güç kaynağı tünelinde veya entegre HDD/SSD kafesi kullanılarak, sabit sürücüler ve SSD'ler için çeşitli montaj seçenekleri mevcuttur.
   Üstte Konumlanan Modern Bağlantı Seçenekleri
   Bağlantı için VS9 RGB, kasanın üst kısmında kolayca erişilebilen iki adet USB-A 3.0 bağlantı noktası ile donatılmıştır. Bunların yanında hızlı veri aktarımı için bir USB-C bağlantı noktasıne ek olarak tabi ki mikrofon ve kulaklıklar için zorunlu ses bağlantı noktaları bulunur.

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...