• Kategori: Gaming Aksesuarlar
 • Ürün Kodu: X-Rest-7.1
 • share icon

  Sharkoon X-Rest 7.1 Kulaklık Standı

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 799,00 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   799,00 TL
   LED Aydınlatma ile Tasarlanmış Düzenleme
   Gerçek bir göz alıcı: Açısal tasarım, tekstil örgülü kablo ve mavi renkte şık LED aydınlatma. Sharkoon X-Rest 7.1 masanızda şık durur ve her oyuncunun masasında düzen sağlar. Kulaklıklı mikrofon seti veya kulaklık daima hazırda durur ve kullanımdan sonra güvenle saklanır. Ağır standı ve kaymaz lastik ayakları sayesinde, X-Rest 7.1 her zaman sabittir ve stresli yüklere dayanabilir.
   7.1 Ses Akıcılıkla Devam Eder
   X-Rest 7.1'in size sunacaklarından dahası var: Ek özelliği ile, X-Rest 7.1 içindeki ile parlar. Entegre 7.1 ses kartı, bilgisayardaki hoparlörlerin ve kulaklıkların çalışması için ikinci bir ses kaynağı olarak işlev görür. Stereo mod ve önceden ayarlanmış ekolayzır modlarının kullanımı da PC'lerde, Mac bilgisayarlarda ve PS4'te mümkündür. Bunun için hiçbir sürücünün yüklenmesi gerekmez.
   Bir Bakışta
   Cihazdaki kolay erişilebilir kontroller, mikrofon sesini kapatma, ses seviyesi kontrolü ve ekolayzır moduna hızlı erişim sağlar. Özellikle yoğun oyun oturumlarında paha biçilemez bir avantaj sağlar. Mikrofonunuzu sessize almak için hızlı bir dokunuş yeterlidir: LED aydınlatması kırmızı renkte yanacaktır.
   Hepsi ile Uyumlu
   X-Rest 7.1, stereo jakı veya TRRS konektörü olmasına bakılmaksızın tüm kulaklıklarla uyumludur. X-Rest, hangi bağlantının kullanıldığını otomatik olarak algılar. Bu nedenle, mevcut tüm Sharkoon kulaklıkları, hatta en yeni TRRS kablosuna sahip olanlar bile doğrudan bağlanabilir. Masanın üzerindeki kablo karmaşası artık tarih oldu.
   Etkin Bir Yazılım ile Hazır Ayarlı Ekolayzer Modları
   Sadece oyuncular için değil, müzik fanları da göz önünde bulundurulur: Önceden ayarlanmış sekiz ekolayzır modu sayesinde, her müzik türü için mükemmel bir ayarlama yapılarak cihazdaki düğmelerle bulunarak seçilir. Birlikte verilen Windows yazılımıyla bireysel ekolayzır ayarlarınızı oluşturun ve saklayın. Ek olarak, LED aydınlatması tamamen kapatılabilir ve mikrofon ayarları özelleştirilebilir.

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...