Tam Gaz İleri! SHARK Force II oyun faresi ile en popüler klasiklerimizden birini geri getiriyoruz. Köşeli hatlara sahip sıra dışı tasarımı üç farklı renk versiyonuyla sabit kalırken, fareye küçük bir yükseltme yaptık. SHARK Force II’nin ihtiyaç duyduğu temel şeylere odaklanırken çok daha güçlü bir sensör ve altı adet seçilebilir DPI seviyesi ile fareyi artık çok daha esnek ve kullanışlı hale getirdik.
Yeniden Tanımlanmış Bir Klasik
Oldukça güçlü bir bir PixArt PAW3519 optik sensör ile SHARK Force II artık çok daha güçlü. 4.200 DPI'lık hassas çözünürlüğe sahip sensör, fareyi hem oyun bilgisayarları hem de ofis işleri için uygun hale getirir. Oyun manevraları veya ofis işleri için daha fazla esneklik sağlamak için önceden ayarlanmış altı adet DPI seviyesi tek bir düğmeyle kolayca seçilebilir. Fare üzerindeki SHARK Force logosunun ışıkları, o anda hangi seviyenin seçili olduğunu gösterir.
İdeal Kullanım için Denenmiş ve Güvenilir Tasarım
Tıpkı atası gibi SHARK Force II de kanıtlanmış ve kendine özgü tasarımıyla etkileyicidir. Sağ elini kullananlara son derece ergonomik bir tasarım yaratmak amacıyla farenin kenarları arkaya doğru kıvrıktır. Ayrıca farenin yanında, oyun oynamak ve internette sörf yapmak için ek kullanım seçeneklerine izin veren iki başparmak düğmesi bulunur. Üç farklı renk versiyonuyla SHARK Force II, çok yönlülüğü farklı görünümlerde sağlar.