• Kategori: Klavye
 • Ürün Kodu: SGK60-Kailh-BOX-White
 • share icon

  Sharkoon SGK60 Kailh BOX Beyaz Switch Mekanik Oyuncu Klavye (US Layout)

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 3.299,00 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   3.299,00 TL


   SKILLER SGK60 ile kullanıcı, diğerleri gibi sadece mekanik bir klavyeye sahip olmayacak. Üç farklı modelde yenilikçi Kailh BOX anahtar seçenekleri ile klavye, ister çalışırken ister oyun oynarken istenen yazma hissini sağlar. Klavye ayrıca aşınmaya dayanıklı 14 PBT tuş başlığına sahiptir. Bunlar, herhangi bir aşınma belirtisi olmadan uzun süreli kullanım için çift enjeksiyon işlemi kullanılarak yapılmıştır. Ve son dokunuş için, zarif görsel tasarım, elmas kesimli alüminyum yüzeyle tamamlanmıştır.
   Özel Anahtarlar ve Tuşlar
   14 sağlam ve aşınmaya dayanıklı PBT tuş başlığına ek olarak, SGK60, oyuncuların kendi yazma deneyimlerini özgürce kişileştirmelerine olanak tanıyan üç Kailh-BOX anahtarı arasında bir seçim sunar. Seçim, geri bildirimsiz kırmızı anahtarlar, dokunsal geri bildirimli kahverengi anahtarlar ve hem dokunsal hem de akustik geri bildirim veren beyaz anahtarlar arasındadır. Yazma hissi böylece istenildiği gibi kişiselleştirilebilirken, anahtarlar en az 80 milyon tıklanma yaşam ömrü ile etkileyicidir. Tüm bunlar sağlam, elmas kesimli bir alüminyum yüzeyle tamamlanmıştır.
   Ayarlanabilir RGB Aydınlatma
   Önceki modellerde olduğu gibi SGK60 da etkileyici bir aydınlatma ile donatılmıştır. Oyuncular, bu klavye için mevcut olan yazılımı kullanarak klavye tuşları ve klavyenin arkasındaki aydınlatma olan Edge Light için 20 benzersiz aydınlatma efektinden birini seçebilir. Klavye aracılığyla aydınlatma efektleri kontrol edilebilirken, indirilebilir efektlerin parlaklığının ayarlanmasına izin verir. Ek olarak, ayrı tuşlar aydınlatmanın etkinleştirilip devre dışı bırakılmasını sağlar.
   Kapsamlı Makro Fonksiyonlar
   Indirilebilir yazılım kullanılarak, her türlü makro oluşturulabilir ve ardından yirmi oyun profilinde kullanılabilir. 391 makro girişi kaydedilebilir ve her giriş ayrı ayrı ayarlanabilir. Özel bir makro anahtarı, makroların hızlı bir şekilde alınmasını sağlar.
   Klavye Üzerinde Medya Kontrolü
   Bir makro anahtarına ek olarak, SGK60, bilgisayarda varsayılan olarak ayarlanmış medya oynatıcıyı kontrol etme seçeneği sağlayan işlev tuşlarına da sahiptir. İşlev tuşları sayesinde ses seviyesini kontrol etmek, şarkılar arasında geçiş yapmak veya onları duraklatmak, devam ettirmek için kullanılır. Bunun yanı sıra e-postalar veya Dosya Gezgini gibi tüm olası uygulamalara hızlı ve kolay erişim için çeşitli başka işlevler vardır.
   Zamansız ve Geniş
   450 mm’lik önemli bir uzunluğa sahip SGK60, çekici boyutu ile etkileyicidir. 165 mm genişlik, 38 mm’lik hoş bir yükseklik ve üç bloktan oluşan eksiksiz bir düzen ile, üretken yazarlar ve oyuncular kalplerinin arzuladığı şeyi alırken, kullanım kolaylığı her şeyden önce ve amaçlanmıştır. Böylelikle sadece klavyesinden mükemmel performansı bekleyen oyuncuların isteklerini yerine getirmekle kalmayacak, aynı zamanda sadeliğe ve hareket özgürlüğüne önem verenlere de hitap edecek.

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...