• Kategori: Klavye
 • Ürün Kodu: SGK50-S4
 • share icon

  Sharkoon SGK50 S4 Kırmızı Switch Mekanik Oyuncu Klavye %60 Siyah (US Layout)

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 2.499,00 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   2.499,00 TL


   SKILLER SGK50 S4 ile Sharkoon, yüzde 60 yerleşim düzenine sahip ilk oyun klavyesini sunar. Tüm fonksiyonlar kompakt bir formatta birleştirilmiş ve hot-swap tasarım sayesinde, istenildiği gibi 3 veya 5 pinli değiştirilebilir switchler takılabilir. Daha fazla kişiselleştirme için, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı Kailh switch türü vardır. Ayrıca makrolar 16 eyleme kadar kolayca kaydedilebilir.
   Pratik Tasarım
   Üç bloklu klavyenin yüzde 60'ı olan kullanışlı boyutu sayesinde SKILLER SGK50 S4, masa alanından önemli miktarda tasarruf sağlar. Tasarruf sağlanan alanda, yoğun durumlarda geniş kapsamlı fare hareketleri için çok daha alanınız olur. Spiral kablo, SKILLER SGK50 S4'e şık bir görünüm kazandırır ve klavyede, klavyeyi istenilen yüksekliğe ayarlamak için iki çift ayak bulunur.
   Çok Yönlü Özelleştirme
   SKILLER SGK50 S4 için önceden kurulmuş üç farklı Kailh switch seçeneği vardır: Algılanmayan bir anahtarlama noktasına sahip doğrusal kırmızı switchler, hissedilmeyen ancak duyulmayan bir anahtarlama noktasına sahip dokunsal kahverengi switchler ve hem duyulabilir hem hissedilebilir bir anahtarlama noktasına sahip tıklamalı mavi switchler. İster metin yazmak ister profesyonel oyun oynamak için olsun bu klavye her türlü kullanıma hazırdır. Ayrıca, tüm switchler, en az 70 milyon tuş vuruşu ortalama çalışma yaşam döngüsü sunarken, çalışırken değiştirilebilir PCB, etkili bir ses yalıtımı sağlayan iki köpük mat arasında yer alır.
   Hızlı Değiştirme
   Hot-swap fonksiyonu ile, switchler istendiği zaman hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Klavyeyle birlikte verilen araçlar, tuş başlıklarının ve switchlerin istenildiğinde kolayca çıkarılmasını ve değiştirilmesini sağlar. SKILLER SGK50 S4, böylece tüm 3 ve 5 pinli switchlerin çok az çabayla kullanılmasına izin verir.
   Tamamen Yazılımsız Makrolar
   SKILLER SGK50 S4, makroları kaydederken ayrı bir yazılıma ihtiyaç duymaz: Her biri 16 adede kadar eylem içeren iki adede kadar makro, yalnızca birkaç tuş kombinasyonu kullanılarak kolayca kurulabilir veya üzerine yazılabilir.
   Tek Düğmeye Basarak Aydınlatma
   Klavye aydınlatması istenildiği gibi kolayca ayarlanabilir. Farklı varyasyonlarda farklı tek renkli ve çok renkli aydınlatma efektleri arasından seçim yapabilirsiniz.

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...