• Kategori: Bilgisayar Kasası
 • Ürün Kodu: M30
 • share icon

  Sharkoon M30 ARGB Fanlı ATX Oyuncu Kasa

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 3.199,00 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   3.199,00 TL


   Zarif ve indelibly tasarımının yanı sıra geniş bir ızgara ön paneliyle M30 RGB, çok yönlü bir kasa olduğunu kanıtlar. Önceden kurulmuş olan 120 mm RGB PWM fan harika aydınlatma efektleri yaratırken, temperli cam yan panel geniş iç mekana bir bakış sağlar. Izgara ön panel ve ön panelin arkasına veya üst panelin altına 360 mm’lik radyatör takma seçeneği sayesinde M30 RGB'nin iç sıcaklığı hoş ve serin kalır.
   Atmosferik RGB Aydınlatma
   M30 RGB, geniş kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılmıştır. ATX kasasına yedi adede kadar fan takılabilir. Ön panelin akrasia 120 mm'lik bir PWM fan ve arka panele 120 mm'lik bir RGB PWM fan önceden kurulmuştur. RGB kontrolör sayesinde kasa içi, temperli cam yan panelden görülebilen göz alıcı efektlerle aydınlatılabilir.
   Zamanın Ötesinde Yalın Tasarım.
   Mat siyah kaplaması ve minimalist tasarımıyla M30 Black, her türlü kuruluma uygun zamanın ötesinde bir görünüme sahiptir. Bu, geniş ızgara yüzeyi ile ön panel tarafından öne çıkarılır. Yuvarlatılmış kenarlar zarif tasarımı vurgularken aynı zamanda ön panel kasanın içine önemli miktarda hava çekilmesine izin verir.
   Su Soğutma için Kolay Seçenek
   Donanım bileşenlerini soğutmak için hava yerine su tercih edilmesi halinde, M30 Black su soğutma sistemi kurma imkanı da sunar. Üst panelin altında veya ön panelin arkasında 360 mm’lik bir radyatör için yer vardır. Anakartın boyutuna ve RAM'in yüksekliğine bağlı olarak üst panelin altında 5 cm ile 20 cm arasında yüksekliğe sahip radyatör ve fanlar için yer vardır.
   Düşündüğünüzden de Öte
   Zarif dış görünümünün yanı sıra, içeride çok geniş alan sunar. Güçlü bir kurulum için gereken büyük donanım parçaları kolayca kurulabilir. Kasaya 22 cm uzunluğa kadar güç kaynağı üniteleri veya 38 cm'ye kadar grafik kartları takılabilir. M30 Black, hızlı veri aktarımı ve modern mobil cihazlara optimum bağlantı için bir USB C tipi bağlantı noktasıyla donatılmıştır.
   Düzenli ve Yalın
   M30 Black ile tüm bileşenlerin sorunsuz kurulumu mümkündür. Birkaç basit adımda, sabit sürücüler veya SSD'ler güç kaynağı tünelinin içine veya ana kart tepsisinin arkasına gizlenebilir. Kolay erişilebilen kablo geçişleri sayesinde kablolar da gözden uzakta kalır ve kasanın içi temiz ve düzenli tutulur.

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...