• Kategori: Bilgisayar Kasası
 • Ürün Kodu: ELITE-SHARK-CA300H-WHITE
 • share icon

  Sharkoon ELITE SHARK CA300H ARGB Fanlı Beyaz ATX Oyuncu kasa

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 5.999,00 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   5.999,00 TL   ELITE SHARK CA300H, etkileyi tasarımı, akıllıca düzeni, çarpıcı bir ön panel ile her oyun odasında ya da çalışma odasında göz alıcı bir şıklığa sahiptir. Temperli camdan yapılmış yan paneller sayesinde kasanın titizlikle planlanmış iç kısmının görülmesini sağlanır. Kasanın yan tarafındaki RGB aydınlatmalı G/Ç paneli, LED aydınlatmanın başarılı görünümü ile harmanlanıyor ve çelik ön panel tasarımının paralelkenar açıklıkları sayesinde RGB LED fanların renkli ekranı muhteşem bir görüntü sunar.
   Etkileyici Kasa Tasarımı
   CA300H’nin etkileyici ön paneli, geometrik tasarımı ve arkasında parlayan üç adet RGB LED fanı ile hemen göze çarpar. Temperli camdan yapılmış yan paneller, kasanın arkasında bulunan dördüncü ek RGB LED fan ile aydınlatılan iç mekanın net bir şekilde görülmesini sağlar. 5V-D-kodlu-G veya 5V-D-G bağlantısına sahip uyumlu anakartların yazılımları kullanılarak bütün fanlardaki RGB LED ışıkları eşsiz aydınlatma efektleri sunacak şekilde kişiselleştirilebilir. Delikli metal üst panel gibi kullanılan yüksek kaliteli malzemeler, kasanın zarifliğine zariflik katar.
   RGB Aydınlatmalı G/Ç Denetim Paneli
   CA300H'nin özel bir detayı da zaten etkileyici olan ön kısmında bulunuyor. Diğer yaygın kasalardaki gibi G/Ç panelini kasanın üstüne yerleştirmek yerine kasanın yan kısmına yerleştirilmiştir. Bu sayede kasa masanın üzerindeyken düğmelere basmak ve bağlantı yerlerine erişmek çok daha kolaydır. Üstelik ses ve USB bağlantı noktalarına ek olarak CA300H'ye bir de C Tipi USB bağlantı noktası eklenmiştir. Tüm bu özelliklerin yanında, yan taraftaki G/Ç panelinin bir de kendine özel RGB aydınlatması bulunuyor.
   Tam Güç için Sürekli Hava Akışı
   Ön tarafta üç ve arka tarafta bir adet bulunan 120 mm RGB LED fanları CA300H içerisinde devamlı bir hava akışı sağlar. Kasanın içerisinde yüksek hava akışını sağlamak için ön panelde bir metal ızgara bulunuyor. Kasanın üst kısmındaysa fanlar ve radyatörler için delikli kapağa sahip bir açıklık bulunuyor. Ön tarafta bulunan üç adet 120 mm RGB LED fanların yerine de istenilirse daha büyük 140 mm'lik fanlar takılabilir. Ayrıca kasanın içinde ön kısma en fazla 420 mm'lik bir radyatör, üst kısma ise en fazla 360 mm'lik bir radyatör takılabilir.
   Üstün Parçalar için Şık Vitrin
   ELITE SHARK kasasında bulunan donanımı sergilememek olmaz. Bu yüzden CA300H kasaya iki adet temperli cam yan panel ekledik. Sol taraftaki yan panel, kasanın içinin tamamının görülebilmesini ve takılı parçaların mükemmel şekilde sergilenebilmesine olanak sağlıyor. Sağ yan panelde ise temperli camın alt kısmı hafif siyah renkle kaplı olduğundan güç kaynağı tünelindeki bileşenler kasanın güzel görünüşünün önüne geçmiyor. RGB ışıklı SSD'ler veya etkileyici HDD'ler burada kendilerini gösterebilecek. Kablo dolanmalarına son: Açılıp kapanabilen geniş kablo bölmesi ve hareket ettirilebilen kablo kapağı sayesinde kablolar artık ortalıkta durmuyor. Göz zevkini bozacak gereksiz hiçbir şeyi ortada bırakmamak için yan panellerde kasanın yüzeyinde veya arka kısımlarında vidası bulunmuyor ve paneller birkaç basit adımla kolayca ve hızlıca takılabilir.
   Geniş İç Hacme Sahip Büyük, Sağlam Kasa
   Söz konusu olan yüksek kalite bilgisayar toplamaksa CA300H'nin ödün verdiği hiçbir şey yoktur. İç kısmı geniş ve karmaşık sistemleri destekleyecek harika bir tasarıma sahiptir. İçinde 42,5 cm'ye kadar büyük ekran kartları, 24 cm'ye kadar güç kaynakları ve 16,5 cm'ye kadar CPU soğutucuları için geniş bir alan bulunur. Yedi adet 2,5 inç veya dört adet 3,5 inç sürücü bu sağlam kasaya takılabilir.

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...