• Kategori: M.2 SSD
 • Ürün Kodu: MZ-V8V250BW
 • share icon

  Samsung 980 250 GB 2900/1300 MB/s PCI-Express 3.0 NVMe M.2 SSD

   Teknik Özellikler
  • Kapasite: 250 GB
  • NVMe Desteği: Var
  • Okuma Hızı: 2900 MB/s
  • Yazma Hızı: 1300 MB/s
  • 849,24 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   849,24 TL

   SAMSUNG 250GB 980 NVME M.2 SSD (OKUMA HIZI 2900MB / YAZMA HIZI 1300MB) ÖZELLİKLERİ


   Samsung 250GB 980 NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 2900MB / Yazma Hızı 1300MB)

   SAMSUNG 250GB 980 NVMe M.2 SSD


   Hızınızı, nefes kesen NVMe hızına yükseltin
    
   Hız için tasarlandı
    
   Tam Güç Modunda ilerleyin

   Hızınızı, nefes kesen NVMe hızına yükseltin

   980 ile bilgisayarınızın potansiyelini maksimum seviyeye çıkarmanın zamanı geldi. 980, NVMe arayüzü ve PCIe 3.0 teknolojisi sayesinde size üstün bir SSD performans sunuyor. Oyun oynarken daha fazla performansa ya da yoğun grafiklerle çalışırken kesintisiz bir çalışma akışına ihtiyaç duyduğunuzda 980 akıllıca bir tercih olacaktır.

   Hız için tasarlandı

   Hemen başlayın. 980, HMB teknolojisi ve etkileyici NVMe verimliliği sayesinde PCIe 3.0'ın neredeyse tüm hız avantajlarından faydalanır. DRAM içermeyen tasarımı, SATA SSD'lerin 6,2 katından daha yüksek bir hız sağlayarak, 3.500 / 3.000 MB / sn * 'ye varan olağanüstü bir değer olan sıralı okuma ve yazma hızlarına ulaşır.

   Tam Güç Modunda ilerleyin

   Tam Güç Modu ile kesintisiz ve tutarlı bir yüksek performans için SSD'nizin en üst düzeyde çalışmasını sağlayın. Samsung Magician yazılımında Tam Güç Modunu açarak SSD'nizi her zaman aktif modda tutabilirsiniz. Tam Güç Modu ile büyük dosyalar içeren yoğun çalışmaya, ağır grafikler içeren oyunlara ya da bilgisayarınızı normal bir şekilde kullanmaya anında başlayın.

   Uzun yıllar kullanabilmeniz için tasarlandı

   Dosyalarınızı uzun vadede saklayabileceğiniz bir SSD ile güvende tutun. Optimize edilmiş dayanıklılığı, son teknoloji denetleyicisi
   V-NAND ve en yeni aygıt yazılımına kadar Samsung'un geliştirdiği şirket içi çözümleri sayesinde kanıtlanmış güvenilirlikle birlikte gelir.


   Güvenilir ısı kontrolü

   Yüksek performanslı SSD’ler genellikle yüksek performanslı ısı kontrolü gerektirir. Sabit bir performans sağlamak için 980’de kullanılan nikel kaplama kontrol birimi ısı seviyesinin yönetimine yardımcı olur ve ısı yayıcı etiket ile NAND çipin ısısını etkin bir şekilde kontrol edilir.

   Akıllı ısı çözümü

   Samsung’un son teknoloji ısı kontrol algoritmasını barındıran 980, sağlam ve güvenilir bir performans için ısıyı kendi başına yönetir. Performans dalgalanmalarını uzun süre en düşük seviyede tutmak için Samsung’un Dinamik Isı Koruyucu teknolojisi 980’in sıcaklığını ideal seviyelerde tutar.

   Samsung Magician yazılımı

   Samsung Magician'ın yeni geliştirilmiş sezgisel optimizasyon araçları ile 980’in gücünü tamamen ortaya çıkarın. SSD’nizden her zaman en iyi performansı alabilmek için Magician ile sürücünün durumunu gözlemleyin, performansını optimize edin, değerli verileri koruyun ve önemli güncellemeleri alın.

   Kapasite250 GB
   NVMe DesteğiVar
   Okuma Hızı2900 MB/s
   Yazma Hızı1300 MB/s

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 18.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 12 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...