• Kategori: Klavye
 • Ürün Kodu: GLO-GMMK2-96-FOX-ISO-W-TR
 • share icon

  Glorious GMMK2 QTR Modüler Mekanik Klavye %96 Beyaz

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 3.299,02 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   3.299,02 TL

   Glorious GMMK2 RGB Kablolu Fox Linear Switch Mekanik Beyaz Gaming Klavye (GLO-GMMK2-96-FOX-ISO-W-TR)

   Glorious GMMK2 RGB Kablolu Fox Linear Switch Mekanik Beyaz Gaming Klavye (GLO-GMMK2-96-FOX-ISO-W-TR)

   ALÜMİNYUM ÜST KASA

   Glorious GMMK2 Klavyenin tamamı maksimum sertlik için dayanıklı ve kalın metal alaşımdan yapılmıştır.
   Klavyenin ağırlığı ve kaymayı önleyen lastik ayakları yoğun oyun seanslarında Glorious GMMK2 klavyenin masanızda sıkıca durmasını sağlar.
   Anodizasyon, alüminyumun çizilme ve korozyona karşı etkileyici direncini sağlar. İnce fırçalama işlemi, mat metalik bir görünüm yaratan pürüzsüz bir yüzey oluşturur.

   Glorious GMMK2 DOUBLESHOT TUŞ KAPAKLARI

   DoubleShot işlemi, tuş kapağının dış kabuğuna şeffaf bir polimer enjekte ederek üst yazının asla silinmemesini sağlar.
   Her kabuk, maksimum kavrama için OEM profilde şekillendirilmiş dokulu ABS’den oluşur. Şeffaf yazılar, klavyenin RGB arka aydınlatmasının karanlık ortamlarda okunabilirliğini artırır ve çekici bir görünüm oluşturur.

   ÖZEL KOMPAKT DÜZEN

   GMMK 2 Compact TKL (65%),form ve fonksiyonu mükemmel bir şekilde birleştiren hibrid bir düzen kullanır. Benzersiz boyut, önemli ok tuşlarını ve yan gezinme sütununu korurken 60% klavyelerin küçük form faktörünü korur.
   Yan yazılar, klavyeye en üst düzeyde işlevsellik sağlayarak masanızdaki yer kaplamasını artırmadan kullanışlı medya ve aydınlatma kısayollarını gösterir. Fareyi rahatça sürükleyebilirsiniz çünkü klavye engel olmaz.
   Daha küçük düzen, yazarken ellerinizi daha yakın tutarak daha rahat ergonomi sağlar ve daha uzun seanslarda krampları ve ağrıyı önler.

   GLORIOUS FOX LİNEER SWITCHLER

   Glorious Fox lineer switchleri özel olarak tasarlanmıştır. Hafif 45g işletme, hız ve kontrol arasında mükemmel bir denge sağlar.
   CORE yazılımı aracılığıyla debounce sürelerini ayarlayarak rekabetçi oyunlarda ihtiyaç duyduğunuz anlık tepkiselliği sağlar. Yağlanmış parçalar, tırmalama hissini ve yüksek sesleri ortadan kaldırarak, odaklanmanızı switchlere değil, işinize vermenizi sağlar. Dengeyi koruyan 60g bottom-out kuvveti, parmak yorgunluğuyla savaşarak kritik dokunsallığı korur.

   CANLI RENKLİ RGB AYDINLATMA

   Glorious GMMK2 Anahtar kısayollarıyla hızlı bir şekilde birden fazla aydınlatma efekti arasında geçiş yapabilirsiniz.
   Glorious CORE yazılımı ile RGB’nin rengini ve parlaklığını her bir tuş için hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
   PCB’nin kuzey yönündeki LED’leri, her bir tuşun şeffaf efsanesinin doğrudan altında parlarak okunabilirliği artırır ve etkileyici bir görünüm sağlar. RGB yan ışıklar, GMMK 2’nin gövdesini çevreleyerek masanızda hafifçe yansıyan pürüzsüz bir ışıltı üretir.

   5-PİN HOTSWAP DESTEĞİ

   GMMK 2 ile anahtarları değiştirmek çok kolaydır ve komplike lehimleme işlemi gerektirmez. Evrensel 5-pin soketler, ayakları kesmeye gerek olmadan neredeyse tüm mekanik anahtar seçeneklerini kabul eder.
   Entegre plakası, anahtarların sağlam bir şekilde yerinde durmasına yardımcı olurken PCB’yi toz ve kir gibi etkenlerden korur. Güvenli çıkarma için uygun bir anahtar çıkarma aracı kutu içinde bulunur.
   Glorious GMMK2 RGB Kablolu Fox Linear Switch Mekanik Beyaz Gaming Klavye (GLO-GMMK2-96-FOX-ISO-W-TR)

   YENİDEN TASARLANABİLMEK İÇİN TASARLANDI

   GMMK 2‘nin anahtar tipini 5-pin hotswap desteği sayesinde değiştirerek sesini, hissini ve performansını özelleştirebilirsiniz. Lehimleme veya kesme işlemi gerektirmez, sadece tak ve kullan yapabilirsiniz.
   Görünümünü değiştirerek Glorious ve diğer üçüncü taraf üreticilerinin farklı tarzlarındaki tuş kapaklarıyla değiştirin.
   Aydınlatmayı 18 önceden yüklenmiş aydınlatma efekti arasında geçiş yaparak ayarlayın veya Glorious CORE yazılımı aracılığıyla parlaklık ve renkleri her tuş için ayrı ayrı ayarlayarak kurulumunuzu mükemmel bir şekilde eşleştirin.
   Enthusiast kullanıcılar için, klipsli stabilizatörleri vidalı GSV2’lerle değiştirerek daha iyi stabilite ve özelleştirme seçenekleri sunabilirsiniz.
   Board’un standart USB-C 2.0 arabirimi ve çıkarılabilir örgülü kablosu, renkli bir spiral seçeneği kurmayı kolaylaştırır – mükemmel son dokunuş.
   Glorious GMMK2 RGB Kablolu Fox Linear Switch Mekanik Beyaz Gaming Klavye (GLO-GMMK2-96-FOX-ISO-W-TR)

   GÖZE ÇARPMASI İÇİN TASARLANDI

   Glorious GMMK2, parlak RGB aydınlatmasıyla masanızı aydınlatır. Klavye kısayollarını kullanarak hızlıca 18 önceden yüklenmiş efekt arasında geçiş yapın veya Glorious CORE yazılımı aracılığıyla her tuşun rengini ve parlaklığını ince ayarlayın.
   Klavyenin PCB’sinde her tuşun şeffaf etiketinin tam altına yerleştirilen kuzey yönüne bakan LED’ler, maksimum parlaklık için kullanılır. Glorious Fox anahtarlar, doğru renk garanti etmek için üstünde SMD LED kesimi bulunan net muhafazalar kullanır.
   Yan aydınlatmalar, Glorious GMMK2’nin gövdesini sarmalar ve masanızda hafif bir parlama oluşturur. Ürettikleri RGB ışık, fark edilebilir sıcak noktalar olmadan tutarlı bir parlaklık için güzel bir şekilde dağılır.
   Glorious GMMK2 RGB Kablolu Fox Linear Switch Mekanik Beyaz Gaming Klavye (GLO-GMMK2-96-FOX-ISO-W-TR)

   PERFORMANS İÇİN TASARLANDI

   Yeni Glorious Fox’un lineer 45g işletimi yüksek performanslı oyunlar için tasarlandı. Fabrika yağlaması, her tuşa basışın sürekli pürüzsüz ve tatmin edici bir sesle gerçekleşmesini garanti eder.
   Gecikmeyi neredeyse hiç olmadığı bir giriş gecikmesine indirmek için yazılım aracılığıyla anahtar gecikmesini azaltın. 1000Hz anket oranı standarttır, en hızlı gecikmeyi anahtarlarınızın kaldırabileceği şekilde özgürce seçin.
   Pano, geniş fare hareketleri için yeterli alan sağlar ve doğal bir dinlenme pozisyonunda kolunuzu tutarak gelişmiş ergonomi sağlar. İyileştirilmiş duruş, daha uzun oyun seansları sırasında en üst performansı ve ağrıları önlemenize yardımcı olur.
   Glorious GMMK2 RGB Kablolu Fox Linear Switch Mekanik Beyaz Gaming Klavye (GLO-GMMK2-96-FOX-ISO-W-TR)

   GLORIOUS FOX SWITCHLERİ

   Hafif ve lineer yapılarıyla Glorious Fox switchler, üstün performans sunmak için sıkı üretim toleransları ile özel olarak tasarlanmıştır. Ön yağlanmış parçalar switchlere tatmin edici bir şekilde pürüzsüz bir his ve ses kazandırır.
   • 45 g çalışma kuvveti
   • Hızlı lineer stil
   • Ön yağlanmış parçalar
   • Parlak RGB için şeffaf kasa
   • 3,9 mm seyahat mesafesi
   • 60 g Bottom Out

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...