Light² S; hissedilir biçimdeki hafifliği, her iki elle de kullanılabilen ergonomik ve tekbiçim bir tasarımla birleştiriyor. Bal peteği yapısı sayesinde, bu oyun faresi sağlam bir tutuş sağlıyor ve yalnızca 78 gramlık düşük ağırlığıyla saatlerce oyun oynamak için sezgisel ve rahat bir kullanım sunuyor. 6.200 DPI'a kadar güçlü bir optik sensör ve serbestçe atanabilen sekiz fare düğmesi sayesinde, bu oyun faresi çeşitli oyun türleri ve oynanış stilleri için uygundur.
Çok Yönlü Tasarım
Light² S; hem sol elini kullananlar, hem de sağ elini kullananlar için oyun oynarken çok hafif bir hissiyat sunar. Tamamen simetrik tasarımı sayesinde tercih edilen tutuş şekliyle kullanılabildiği gibi, tercih edilen elle de kullanılabilir. Light² S, tasarımına uygun olarak her iki yanında da oyunlara özel yazılımı kullanılarak serbestçe tuş atanabilen iki başparmak düğmesine sahiptir.Oyun faresinin tekbiçim şekli ele rahat bir şekilde oturur ve özel bal peteği yapısıyla birlikte, hangi elle kullanıldığı fark etmeksizin sağlam bir tutuş sağlar.
Kuş Tüyü Kadar Hafif Performans
Light² serisinden bir oyun faresi olan Light² S, açıkça fark edilebilir bir düşük ağırlığa sahiptir. Bal peteği kabuğu sayesinde sadece 78 gram ağırlığındadır ve elde hoş bir hafiflik sağlar. Hafifliğine rağmen fare, simetrik şekli ve dış kabuğunun özel tasarımı sayesinde son derece sağlamdır. Bu, onu özellikle uzun ve sürekli oyun oturumları için uygun kılar.
Sınırsız Esneklik
Light² S'in kullanımı, özellikle hafif olmasından faydalanır. Hızlı ve akıcı hareketler hiç çaba harcamadan gerçekleştirilebilirken tüm olaylar daima tam kontrol altındadır.Kesintisiz oyun eğlencesi ve yüksek hız için, dört fare ayağı %100 PTFE'den yapılmıştır ve farenin mouse pad üzerinde rahatça kaymasına olanak tanır. Ultra esnek, kumaş örgü kaplı kablosuyla daha fazla esneklik ve neredeyse sınırsız hareket özgürlüğü sağlar.
Hassasiyet için Tasarlandı
Hassas nişan ve takip için Light² S, optik PixArt PAW3327 sensörünü kullanır. Bu, Light² S yazılımı aracılığıyla serbestçe ayarlanabilen ve beş aşama olarak kaydedilebilen 6.200 DPI'a kadar çözünürlük sağlar. Aşamalar, farenin DPI düğmesi kullanılarak her zaman değiştirilebilir.Fare, serbestçe atanabilen sekiz düğmeyle birlikte çeşitli birçok uygulama için uygundur ve farklı oyun türlerinin gereksinimlerine uyarlanabilir.
Şık Işıklandırma
Light² S'in zarif simetrik şekli, atmosferik RGB aydınlatmayla desteklenir. Light² S'in çevresinde bir fare düğmesinden diğerine uzanan bir ışık şeridi, modern tasarımını öne çıkarır. Farenin arkasındaki bal peteği yapısı sayesinde, aydınlatılmış Sharkoon logosu, ince bir vurgu olarak fark edilebilir.Aydınlatma, Light² S yazılımını kullanarak tüm RGB spektrumundan çeşitli efektler ve renklerle isteğe göre özelleştirilebilir.