• Kategori: Gaming Mouse
 • Ürün Kodu: Light²-200
 • share icon

  Sharkoon Light² 200 Kablolu Siyah Oyuncu Mouse

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 1.399,00 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   1.399,00 TL


   Işıktan daha hafif = Light²: En hızlı fare hareketleri ve en hassas manevralar için Light² 200'ü acımasızca kemiklerine indirdik. Sadece 62 gram ağırlığında, bu sadece en hafif faremiz değil. Bugüne kadar üretilmiş en hafiflerden biri. Tüm fiziksel sınırlar, 16.000 DPI'a kadar son derece hassas sensörü, ultra esnek bir kablo ve aşırı kayma özellikleri için saf PTFE'den yapılmış beş fare ayağıyla dengelenmiştir. Değiştirilebilir elemanlar ve ayarlanabilir RGB aydınlatması, Light² 200'ün teknik olarak üstün olmasının yanı sıra her zevk için mükemmel olmasını sağlar.
   Yapı ile Hafiflik
   Kenarların, alt ve üst yüzeylerin petek yapısından dolayı, oyun faresinin ağırlığı en gerekli olana düşürülmüştür. Sadece 62 gram ile Light², parmak uçlarınızın altındaki hava kadar hafiftir ve belirgin bir direnç veya yorulma olmadan akıcı hareketlerini mümkün kılar.
   Düzgün Taşıma
   Light² 200'ün düşük ağırlığı kusursuz kullanım için engel teşkil etmez. 120 x 66 x 42 milimetre büyüklüğünde ve sağ tarafa doğru eğimli bir şekle sahip olan fare hem küçük hem de büyük ellere mükemmel bir şekilde çeşitli kavramaları destekler. Farenin yanlarının petek yapısı ayrıca oyun oynarken ilave kavrama sağlar. Mükemmel kayma için yüzde 100 PTFE'den yapılmış beş fare ayağı ve ultra esnek, kılıflı kablo, donanımda herhangi bir kısıtlama olmadan oyunda pürüzsüz ve sürükleyici bir deneyim sunar.
   Kişiselleştirilmiş Tasarım
   Maksimum kişiselleştirme için, Light² 200 modüler bir tasarıma sahiptir. Fare gövdesinin elemanları kişisel isteklere göre değiştirilebilir. Petek yapısı ile manyetik olarak tutturulmuş üst yüzey hızlı ve basit bir şekilde çıkarılabilir ve kapalı bir alternatifle değiştirilebilir, bu da toplam ağırlığı sadece üç gram daha ağır hale getirir. Ayrıca, çıkarılabilir üst yüzey, fareyi her zaman temizlemesini kolaylaştırır. Daha da fazla özelleştirme için fare üç değiştirilebilir DPI düğmesi ile birlikte gelir. İnce siyah düğme, aynı boyutta mavi bir düğme veya alternatif olarak, gelişmiş erişim için biraz daha yüksek olan kırmızı bir düğme ile değiştirilebilir.
   ESport Düzeyinde Teknoloji
   Light² 200'ün optik PixArt 3389 sensörü, 16.000 DPI'ye kadar profesyonel çözüm sağlar. Bu, geniş kapsamlı oyun yazılımı aracılığıyla herhangi bir oyun türü için değiştirilebilir. Ek olarak, en önemli eylemler programlanabilir altı düğmenin yardımı ile anında gerçekleştirilebilir. En az 20 milyon tıklamayla uzun ömürlü bir döngü için, sol ve sağ fare düğmeleri yüksek kaliteli Omron anahtarlarıyla donatılmıştır.
   Ayarlanabilir RGB Parlak Noktaları
   Atmosferik vurgulamalar ve daha da kişiselleştirme derecesi için Light², kaydırma tekerleğinde ve farenin arka ucunda RGB aydınlatma ile döşenmiştir. Yazılımı kullanarak, bu renkler ve efektler ile istenildiği gibi ayarlanabilir.

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...