hamburger icon
Destek Merkezine Hoşgeldiniz
Yardım almak istediğiniz konu hakkında yardım içeriklerini inceleyebilir yada ekibimizden destek alabilirsiniz.
Hazır Sistemler
Hazır sistemlerde kullanılan tüm parçalar kapalı kutudadır ve sıfır ürünlerdir. Siparişinize göre hazırlanır satın alıp kullanmaya başladığınız günden itibaren garanti süreciniz başlamış olur. 24 ay garantili ve distribütör firma garantili ürünlerdir.
Satın almış olduğunuz hazır sistemi sipariş veririken ''montaj ve demonte'' seçenekleri bulunmaktadır. Demonte seçeneğini seçtiğiniz taktirde tüm parçalar kapalı kutu olarak sizlere gelmektedir.
Almış olduğunuz hazır sistemdeki tüm parçaların kutuları gönderilmektedir. Faturanız e-fatura olarak sipariş verdiğiniz mail adresinize gönderilmektedir.
Satın almış olduğunuz hazır sistemin ekran kartı demonte olarak gelmektedir. Ekran kartı çok hassas bir parça olduğundan kaynaklı kasa içerisinde kargoda zarar görmemesi adına, tüm testleri yapıldıktan sonra tekrar kutulanarak sizlere gönderilmektedir.
Satın almış olduğunuz hazır sistemler FREEDOS olarak gönderim sağlanmaktadır.
Hazır sisteminizde herhangi bir problem ile karşılaştığınızda 0850 308 5677  numarayı arayarak veya 05304299677 numarasından whatsapp üzerinden teknik servise bağlanıp destek alabilirsiniz
Senin için buradayız.
Yardıma mı ihtiyacın var?
Öneri, şikayet, soru ve sorunlarınız ile alakalı konuları iletişim formu yoluyla bize ulaştırabilirsiniz.
Buradayız.
Bizi ziyaret edin.
Bize yazın.
Whatsapp Destek
Çalışma saatleri:
Hafta İçi Hergün: 10:00 - 18:00
Cumartesi Günü: 11:00 - 15:00
Yükleniyor...