• Kategori: Anakart
 • Ürün Kodu: AAAA10ASU0043
 • share icon

  ASUS ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI AMD X670 AM5 DDR5 6400 WiFi 6E AURA RGB Mini ITX Anakart

   guvenli-image-cuzdan
   UYGUN FİYATLAR!

   Avantajlı fiyatlar ve her hafta güncellenen kampanyalar ile kazançlı çık!

   guvenli-image-kargo
   KARGOYU DÜŞÜNME!

   Ücretsiz ve hızlı teslimat avantajı ile kargoyu düşünmene gerek yok!

   guvenli-image-destek
   TEKNİK DESTEK!

   Çoklu iletişim kanalları ile tüm sorularını cevaplamak için yanındayız!

   guvenli-image-urun
   GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

   Her bütçeye uygun markalar ve ürünler ile istediklerine ulaş!

  • 18.820,41 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   18.820,41 TL

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   ROG Strix X670E-I Gaming WiFi, en son teknolojileri mini-ITX boyutuna sığdırıyor. Önemli kontrolleri ve Giriş/Çıkış özelliklerini ROG Strix Hive ile parmaklarınızın ucuna getiriyor. Anakart seviyesinde, oyunlara ve CPU’ya dayalı iş yüklerine yüksek bant genişliği sağlamak için çift kanal DDR5’in yanında grafik ve depolama için PCIe 5.0 yuvalarına sahip. Ağır güç dağıtımı ve dikey olarak konumlandırılmış soğutma blokları termal yükü ezip geçiyor ve performans sınırlarını zorlamak için ROG’a özgü hız aşırtma araçlarına sağlam bir temel hazırlıyor. Hepsi ve daha fazlasıyla birlikte bu küçük dev, masanızda daha geniş ekranlar ve pek çok ROG oyun ekipmanları bulundurmanız için alandan tasarruf eden AM5 sistem kurmanıza izin veriyor.

   • AMD Ryzen™ 7000 Serisi masaüstü işlemciler için AMD AM5 soket
   • Sağlam Güç Çözümü: ProCool II güç bağlantılarına sahip 10+2 güç aşaması, çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için yüksek kaliteli alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler
   • En Uygun Termal Tasarım: Yüksek iletken termal dolgulara, bir M.2 Gen 5 ve yonga seti soğutma bloğuna sahip aktif VRM soğutma bloğu
   • Hız Aşırtma Teknolojileri: Dynamic OC Switcher, Core Flex ve PBO İyileştirmesi
   • Yüksek Performanslı Ağ Bağlantısı: Dahili Wi-Fi 6E ve ASUS LANGuard’a sahip Intel® 2.5 Gb Ethernet
   • Daha Hızlı Oyun Bağlantısı: HDMI® 2.1, PCIe 5.0, iki adet M.2 yuvası ve iki adet USB4® Type-C bağlantı noktası
   • Endüstri Lideri Ses Özellikleri: DTS® Sound Unbound and Sonic Studio III’ün yanında Realtek® ALC4050 kodek ve ESS™ SABRE 9260Q DAC ile harici ses çözümü ROG Strix Hive
   • Kurulum Dostu Tasarım: Paket içeriğine dahil ROG FPS-II Kartı ve ROG Strix Hive, EZ mod PBO düğmesi, M.2 Q-Latch, önceden monteli giriş/çıkış kalkanı ve BIOS FlashBack™ düğmesi
   • Benzersiz Kişiselleştirme Olanakları: Bir adet RBG başlığı ve bir adet adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
   • Akıllı Denetimler: Kolay yapılandırma için AI Cooling II, İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme ve AI Ağ Bağlantısı da dahil ASUS’a özel araçlar
   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   PCIE 5.0

   Üç PCIE 5.0 M.2 yuvası ve bir PCIE 4.0 M.2 yuvasıyla ışık hızında depolama emrinizde. Hızları daha da artırın ve ayna yedeklemesi oluşturun ya da her ikisini de aynı anda yapın. NVMe ve SATA RAID yapılandırmalarına (0/1/10), AMD RAIDXpert2 üzerinden erişilebilir. PCIe 5.0 desteği, ağır ekran kartlarını desteklemek için SafeSlot ve kolay yükseltmeler için Q-Release (yalnızca üst yuvalar için) bulunan iki x16 genişletme yuvasında da vardır.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   HIZ AŞIRTMA


   DYNAMIC OC SWITCHER

   Düşük iş parçacıklı görevler, AMD Precision Boost Overdrive (PBO) ile harika bir yükseliş yakalıyor. Ayrıca, tüm çekirdek frekansları geleneksel hız aşırtma ile daha da artırılabiliyor. Dynamic OC Switcher, PBO’yu veya tercih ettiğiniz ayarları CPU akımı veya sıcaklığına bağlı olarak dinamik olarak etkinleştirir. Her iki seçeneğin de en iyi yönlerini size sunar. Ryzen Core Flex ve PBO İyileştirmesi; Dynamic OC Switcher ile birlikte çalışarak her iki tarafta da performansı daha fazla artırmak için kullanılabilir.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   CORE FLEX

   Core Flex, sınırları hiç olmadığı kadar öteye taşımanız amacıyla saat, güç ve ısıyı yaratıcı yeni yollarla kontrol etmeniz için sizi güçlendirir. En basit haliyle; hafif yükler altında saat hızını yükseltebilir ve sıcaklık veya akım yükseldikçe CPU çekirdek frekansını gitgide azaltmak için duraksama noktaları belirleyebilirsiniz. Sistemin son derece uyarlanabilir olması sayesinde güç, akım, ve ısı limitlerini ayrı ayrı değiştirebilmeniz için birden fazla kullanıcı kontrollü işlev destekliyor. Böylece işlemcinizin performansını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   GÜÇ TASARIMI


   EŞLİ GÜÇ MİMARİSİ (1)

   10 + 2 güç aşaması, yük değişimlerine hızlıca müdahale etmek ve Ryzen™ 7000 serisi işlemcilerin tüm iş yüklerini kolaylıkla halledebilmesi için stratejik olarak eşlendi.


   ALAŞIM BOBİNLER VE DAYANIKLI KAPASİTÖRLER (2)

   Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlıyor.


   2 X 8-PİMLİ PROCOOL II GÜÇ BAĞLANTISI (3)

   ProCool II bağlantıları, güç kaynağıyla tam temas sağlamak için hassaslıkla üretildi. Metal bir kılıf ısı dağıtımını iyileştiriyor ve elektriksel özdirenci düşürüyor.


   ON KATMANLI PCB (4)

   Çok katmanlı devre kartı tasarımı voltaj regülatörü etrafındaki ısıyı hızla uzaklaştırarak sistem kararlılığını arttırıyor ve işlemciye daha fazla hız aşırtma olanağı sağlıyor.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   BELLEK


   DDR5 GÜCÜ

   Stok DDR5 hızlarını aşmak isteyenler için ROG X670E-I, AMD EXPO™ desteği sayesinde sistem toplama meraklılarına yönelik kitlere hazır. Tecrübeli kullanıcılar, UEFI menüsünde bulunan kapsamlı seçenekler aracılığıyla performansı daha fazla ayarlayabilirler.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   AEMP

   ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), PMIC kısıtlı bellek modülleri için sunulan özel bir aygıt yazılımı özelliğidir. AEMP, kullandığınız kit’deki çipleri otomatik olarak bularak optimize frekansları, zamanlamaları ve voltaj profillerini sunarak performansı serbest bırakmanızı zahmetsiz şekilde sağlar.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   SOĞUTMA


   VRM (1)

   VRM soğutma bloğu, yüzey alanını artırmak için giriş/çıkış bölgesinin arkasına kadar ulaşıyor. En yeni AMD işlemcilerin termal yüküyle ustaca baş edebilmek için aktif soğutmadan yararlanıyor ve daha geniş CPU soğutucuları için alan bırakıyor.


   YÜKSEK İLETKEN TERMAL DOLGULAR (2)

   Güç aşamaları ve soğutma bloğu arasında kullanılan yüksek kaliteli termal dolgular, ısı aktarımını iyileştirmeye ve VRM çalışma sıcaklıklarını düşürmeye yardımcı oluyor.


   M.2 VE YONGA SETİ SOĞUTMA BLOĞU (3)

   Alandan tasarruf etmek için dahili M.2 yuvaları ve soğutma blokları, yonga setinin üstüne dizildi. Ve yüksek performanslı sürücülerin termal yükünü kontrol altında tutabilmek için tüm dizin, gömülü bir fan tarafından soğutuluyor.


   ROG STRIX HIVE

   Tamamen yeni ROG Strix Hive, önemli kontrolleri ve giriş/çıkış noktalarını küçük form faktörlü kasaların dar köşelerinden masaüstünüze getirip erişimi kolaylaştıran kompakt bir çevre birimidir. Kurulum dostu düğmeler ve tanı LED’leri, büyük bir ses seviyesi düğmesi ile birlikte tam önünüze getiriliyor. Yanlarda bulunan giriş/çıkış noktaları, ses girişi ve çıkışıyla ilgileniyor ve tak çalıştır çevre birimleri için kullanışlı bağlantı seçenekleri sunuyor.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   İÇİNDE NE BULUNUR?


   ALC4050 CODEC & ESS® SABRE9260Q DAC

   Genellikle, ses bileşenleri anakartın PCB’si içerisine yerleştirilir. ROG Strix Hive, bu durumu tersine çevirerek tüm ses işlemeyi harici bir modüle aktarıyor. ESS® SABRE9260Q DAC ile eşlenen ALC4050 kodek, 118 dB SNR çıkışı ve 94 dB SNR girişi ve 32-bit / 384 kHz oynatma çözünürlüğü ile temiz, yüksek kaliteli sesler üretiyor. Giriş/çıkış noktası, 3.5mm mikrofon girişini de destekleyen S/PDIF çıkışı ve mikrofon ya da kulaklık bağlayabildiğiniz 3.5mm combo jak içeriyor.


   HYPER-GROUNDING TEKNOLOJİSİ

   Hive’nin ses PCB’si, gürültüyü düşürmek, paraziti azaltmak ve daha saf sesler sunmak için analog ve dijital akım dönüş yollarını farklı katmanlara ayıran ROG Hyper-Grounding teknolojisine sahip.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   ROG FPS-II CARD

   ROG FPS-II, giriş/çıkış noktalarını dikey konumlandırılmış bir kart üzerinde toplayarak masaüstü alanından tasarruf sağlıyor ve kabloları düzenli hale getiriyor. Bağlantılar kartı montajlamadan önce yapılabilir, bu da dar alanlarda kurulum yapmayı büyük ölçüde kolaylaştırır. Üzerinde; iki SATA bağlantı noktası, ön panel başlıkları, iki USB 2.0 başlık (üç USB 2.0 bağlantısına izin verir), aşırı hız aşırtma için bir CPU_OV jumper, Değişiklik modu anahtarı ve BIOS’u fabrika ayarlarına sıfırlamak için Clear CMOS başlığı bulunuyor.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   ÇİFT USB4® BAĞLANTI NOKTASI

   Her bir USB4® bağlantı noktası en yeni süper hızlı cihazlar ve sürücüler için iki yönde 40 Gbps’e varan hızlar sunuyor. Bağlantı noktalarından biri kullanımdayken harici ekran desteği 8K görüntü çıkışı veriyor. Çift 4K ekran kullanımı için ise iki bağlantı noktası da kullanılabilir.**

   *VGA çözünürlük desteği, CPU veya ekran kartı özelliklerine bağlıdır.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   AĞ BAĞLANTISI


   WIFI 6E

   Yerleşik WiFi 6E teknolojisi yeni kullanılmaya başlayan 6 GHz bandından yararlanıyor. Yedi adede kadar 160 Hz bandıyla ultra hızlı çıkış ve kalabalık kablosuz ağlarda daha iyi performans elde ediyor.
   *WiFi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5Ghz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır.


   Intel 2.5G Ethernet

   Dahili Intel® 2,5 Gbps Ethernet, kablolu bağlantınızda standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, bu da daha hızlı veri aktarımını, gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   KESİNLİKLE ROG STRIX

   Giriş/çıkış kalkanı ve M.2 soğutma bloğunda bulunan delikli metal ağ tasarımı, kasa içerisindeki RGB aksesuarların ışığından faydalanabilir veya gizliliğe sahip sistemlerde zarif şekilde karanlığa karışabilir. Siber metin ve açısal vurgular, bu anakartı ROG Strix serisinin benzersiz bir üyesi haline getiriyor.

   ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI

   ASUS Türkiye Garantili Ürün

   Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
   Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
   Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

   Gençer Gaming'de yapacağınız tüm siparişlerinizde Ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

   Hazır Sistemler Hariç 16.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

   Gençer Gaming'de İsterseniz tüm kredi kartlarına 6 Ay'a varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...