• Kategori: Intel Anakart
 • Ürün Kodu: ROG-STRIX-B560G
 • Asus ROG STRIX B560-G GAMING Wi-Fi Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart

   Teknik Özellikler
  • Anakart Boyutu: mATX
  • Intel Chipset: B560
  • İşlemci Soket Tipi: LGA1200
  • RAM Tipi: DDR4
  • 3.500 TL
  • Kargo Bedava
   Teknik Destek
   3.500 TL

   ASUS ROG STRIX B560-G GAMING WIFI ÖZELLİKLERİ


   ASUS ROG STRIX B560-G GAMING WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000MHz(OC) Anakart

   ASUS ROG STRIX B560-G GAMING WIFI

    

   PCIe 4.0, 8+2 eşli güç aşaması, İki Yönlü AI Gürültü Engelleme, WiFi 6 (802.11ax), Intel 2.5 Gb Ethernet, biri kendi soğutma bloğuna sahip iki adet M.2 slotu, USB 3.2 Gen 2x2 USB Type-C , SATA ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip Intel B560 LGA 1200 micro ATX anakart
    
   Intel LGA 1200 soket: 11.Nesil Intel Core™ işlemciler & 10.Nesil Intel Core™, Pentium Gold ve Celeron İşlemciler için hazır
    
   Sağlam Güç Çözümü: Eşli güç aşamaları ile ProCool güç bağlantısı, çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için yüksek kaliteli alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler
    
   Akıcı Ağ Bağlantısı: Yerleşik Intel WiFi 6 AX200 (802.11ax) ve Intel 2.5 Gb Ethernet ile ASUS LANGuard
    
   Oyunlar için En İyi Bağlantılar: HDMI 2.0 ve DisplayPort 1.4 çıkışı, iki adet M.2 slotu ve USB 3.2 Gen 2x2 USB Type-C
    
   Kolay Kurulum Dostu: M.2 Q-Latch, Önceden monte edilmiş giriş/çıkış kalkanı, BIOS FlashBack™ ve Q-LED
    
   Benzersiz Kişiselleştirme Olanakları: RBG başlık ve Gen 2 adreslenebilir başlıklar ile ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
    
   Endüstri Lideri Oyun Sesleri: SupremeFX S1220A codec ile Savitech SV3H712 amplifikatör, İki Yönlü AI Gürültü Engelleme, DTS Sound Unbound ve Sonic Studio III
    
   Tanıdık Yazılımlar: 60 günlük AIDA64 Extreme aboneliği ve UEFI BIOS arayüzü

   ASUS ROG Strix B560-G Gaming WiFi

   ROG Strix B560-G Gaming WiFi, 11. Nesil Intel Core™ işlemcilerin micro ATX tabnanlı dengeli bir oyun sistemi oluşturma taleplerini karşılamak üzere tasarlandı. Yeni nesil güçlü grafik kartları, en yeni depolama ve ağ standartlarına yönelik seçenekleri sunar. Üst düzey ROG anakartlardan aktarılan yapay zeka destekli araçlarla daha fazla performans artışı sağlar. Son bir dokunuş olarak, özelleştirilebilir RGB aydınlatmayla vurgulanan fütüristik estetik, sisteminizi benzersiz bir şekilde kendi isteklerinize göre şekillendirmenize olanak tanır.

   POTANSİYEL, GERÇEKLEŞTİ

   Sağlam güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma özellikleri olağanüstü performans sağlarken, yapay zeka destekli geliştirmeler ağ ayarlarını optimize eder ve oyun içi iletişimi iyileştirerek donanımınızın tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

   GÜÇ TASARIMI

   EŞLİ GÜÇ AŞAMALARI
   Yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiren 8+2 güç aşamalarından yararlanıyor. Böylece, Intel’in en son işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.
    
   ALAŞIM BOBİNLER VE KAPASİTÖRLER
   Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarının ötesinde performans gösterir.
    
   PROCOOL GÜÇ BAĞLANTISI
   ProCool soket, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak üretildi. Soketlerdeki metal koruma daha gelişmiş bir ısı dağıtımı sağlıyor. Bağlantının düşük öz direnci, sıcak noktalar oluşmasını engelleyerek güvenilirliği artırıyor.
    
   DIGI+ GÜÇ KONTROLÜ
   Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.
    
   6 KATMANLI PCB
   PCB tasarımı, VRM’in çevresindeki ısıyı hızla uzaklaştırıyor. Bu da sistem kararlılığını artırarak işlemci hız aşırtmasına olanak veriyor.

   SOĞUTMA

   DAHA SERİN TASARIM
   ROG Strix B560 serisi; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahip.
    
   CPU Fan Başlığı
   CPU soğutucuları için özel bir çift PWM/DC fan başlığı
    
   AIO Pompa Fanı Başlığı
   Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı
    
   M.2 Soğutma Bloğu
   M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD’yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor
    
   4-pin PWM/DC Fan Başlığı
   Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir

   AKILLI KONTROL

   İKİ YÖNLÜ YAPAY ZEKA (AI) DESTEKLİ GÜRÜLTÜ ENGELLEME
    
   Bu araç, devasa bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltıyor ve kullanıcının sesini koruyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri azaltılıyor. Böylece oyunlarda veya görüşmelerde hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.

   GELİŞMİŞ OYUN ATMOSFERİ

   En yeni bağlantı seçenekleri ve ses geliştirmeleri, ROG Strix B560-G Gaming WiFi'ın oyun performansını bir sonraki seviyeye taşıyor.

   OPTİMEM II

   ROG Strix B560-G Gaming WiFi sahip olduğu dört yuvayla 128 GB DDR4 belleğe destek veriyor. OptiMem II teknolojisi iletken hattı dizilimini büyük ölçüde geliştirerek geçişleri ve paraziti azaltıyor. Bu da bellek kararlılığını ve uyumu artırarak bellek kitlerine daha yüksek frekans payı bırakılmasını sağlıyor.

   PCIE 4.0 İÇİN HAZIR

   ROG Strix B560-G Gaming WiFi modelinde iki adet dahili M.2 yuvası bulunuyor. Bunların birisi en yeni PCIe 4.0 standardını destekliyor. Kullanıcılar bu sayede maksimum depolama esnekliğine ve en son Intel işlemcilerle en yüksek veri hızlarına erişiyor.

   WİFİ 6 (802.11 AX)

   Yerleşik Wi-Fi 6 (802.11ax) bağlantı desteği ultra yüksek kablosuz ağ hızı, gelişmiş kapasite ve kalabalık kablosuz ağlarda daha iyi performans sunarak olağanüstü çevrim içi oyun deneyimleri yaşamanızı sağlıyor. Anakartınızla birlikte bir ASUS Wi-Fi 6 router kullanarak Wi-Fi 6’nın gerçek potansiyelinden yararlanabilirsiniz.
    

   INTEL 2.5 GB ETHERNET

   Yerleşik 2.5G Ethernet özelliği kablosuz bağlantınızı güçlendirerek standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, daha hızlı veri aktarımını, daha akıcı ve gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.

    

   ROG SUPREMEFX

   Gelişmiş devre düzeni optimizasyonları ve koruma teknikleriyle birlikte birinci sınıf bileşenlerden yararlanan ROG SupremeFX teknolojisi, tüm girişler ve çıkışlar için saf ses sağlar. Ön panel ses çıkış kalitesi, çok çeşitli oyun kulaklıklarını ve yüksek kaliteli kulaklıkları çalıştırabilen bir Savitech amplifikatörü ile daha fazla koruma sağlar.

   KENDİ STİLİNLE OYNA

   ROG Strix B560-G Gaming WiFi anakartınızı geniş ROG ekosistemindeki diğer ürünlerle birlikte kullanarak tamamen kendi tarzınızı yansıtan bir oyun sistemi kurabilirsiniz.

   KESİNLİKLE ROG STRIX

   ROG Strix B560-G Gaming WiFi, siberpunk'tan ilham alan estetiğiyle ROG ruhunu cesurca somutlaştırıyor. Anakart, yeni nesil hafif bozulma efektine sahip ROG logosunu ve bir dizi düz çizgi ve nokta ile kazınmış bir Strix isim plakasını gururla sergiliyor. Anakartın klasik siyah kaplamasını tamamlamak için bir dizi ayrı, özelleştirilebilir ışık efekti, sisteminize kişisel bir dokunuş katmanıza olanak tanıyor.

   KURULUM DOSTU

   M.2 Q-LATCH
    
   Yenilikçi Q-Latch sayesinde bir M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

    

   BIOS FLASHBACK™

   BIOS FlashBack™, BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. (UEFI) BIOS dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS FlashBack girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

   Q-LED

   Yerleşik LED'ler, güç durumunun yanı sıra, işlemci, bellek, grafik kartı ya da boot cihazıyla ilgili problemleri göstererek, hız şekilde sorunu teşhis etmenizi sağlar.

    


   ÖNCEDEN MONTE EDİLMİŞ GİRİŞ/ÇIKIŞ KALKANI

   ROG patentli şık mat siyah kaplama giriş çıkış kalkanı, anakart kurulumunu kolaylaştırmak için önceden monte ediliyor.

   SERTİFİKALI UYUMLULUK

   ROG Strix anakartlar, en çok sayıda bileşen ve cihazla en iyi uyumu sağlamak için sıkı bir sertifika programından geçer. Onaylı Satıcı Listemiz (QVL) garantili uyumlu bileşenleri ve belleği tanımlamak için bir referans sağlar.


   ROG STRİX EKOSİSTEMİ KARŞINIZDA

    

   ROG Strix ile seviyenizi yükseltin. Uyumlu estetik görünüm, hepsi bir arada soğutucular, kasalar, çevre birimleri ve çok daha fazlası arasında kontrol ve uyumluluk. ROG size başka hiçbir markada olmayan sayıda seçenek sunuyor.

    

   ROG SİZE DAHA FAZLASINI SUNAR

   ROG’ye özgü yazılım araçları kullanışlı ses ve oyun ayarlarıyla sisteminizi istediğiniz gibi yapılandırmanızı sağlar. Sistem kurulumuna ve performans ayarına daha fazla yardımcı olmak için, çok beğenilen AIDA64 yardımcı programı da karışıma eklenmiştir.
    

   UEFI BIOS

   Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.
    
   Gelişmiş Mod
   Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI’nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihtiyacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.
    
   EZ Modu
   Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.
    

   SONİC STUDİO III

   Sonic Studio, VR başlıkları için HRFT (kafayla bağlantılı aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.
    
   SONIC STUDIO LINK
   Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda efekt kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm bağlı cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.
    
   UYGULAMALARA ÖZEL PROFİLLER
   Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece her biri tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.
    
   SONIC STUDIO VIRTUAL MIXER
   Seçtiğiniz uygulamalardaki seslerle mikrofondan aldığınız sesleri bir araya getirin ve yayınlayın.
    

   DTS: SOUND UNBOUND

   ROG Strix B560 serisi anakartlar, daha önce yaşamadığınız bir ses deneyimi sunan DTS Sound Unbound uygulaması önceden yüklü olarak geliyor. Bu uygulama, sürükleyici seslerle olağanüstü oyun ve eğlence deneyimleri oluşturuyor. Windows Sonic konum teknolojisinden yararlanan DTS Sound Unbound, sesleri üç boyutlu sanal bir alanda sunuyor. Kullanıcıyı ses alanının tam ortasına yerleştiren bu uygulama ile her patlamanın, ayak sesinin ve gürültünün nereden geldiğini sanal ortamınızda hissedebileceksiniz.

   AIDA64 EXTREME

   ROG Strix B560 serisi modeller 60 günlük AIDA64 Extreme aboneliğiyle birlikte geliyor. Donanım ve yazılım hakkında ayrıntılı bilgi veren bu araçta tüm sistemin veya ayrı ayrı bileşenlerin performansını ölçen testler de bulunuyor. AIDA64 Extreme’de ayrıca donanım sorunlarını tespit etmek ve önlemek için takip ve teşhis özellikleri de yer alıyor. Tüm önemli sistem sensörleri gerçek zamanlı takip edilebiliyor. Voltaj değerleri, fan hızları ve sıcaklıklar masaüstünde görüntülenebiliyor, ayrı ekranlara gönderilebiliyor veya ROG Ryuo veya Ryujin hepsi bir arada soğutma sistemlerindeki OLED panellere aktarılabiliyor*.
   *ROG Ryujin II ve daha yeni modellerde desteklenir.

   ARMOURY CRATE

   Desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlanan yazılım aracı Armoury Crate sayesinde sisteminizin görünümünü kolayca düzenleyin. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Kullanıcı kılavuzunu, sürücüleri ve yazılımları indirmek için Armoury Crate’i de kullanabilirsiniz. Ayrıca özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.

   RAMCACHE III

   RAMCache III yazılımı milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.
   Anakart BoyutumATX
   Intel ChipsetB560
   İşlemci Soket TipiLGA1200
   RAM TipiDDR4

   TESLİMAT

   Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir. Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

   TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
   1 3.500 TL3.500 TL
   2 1.787 TL3.573 TL
   3 1.204 TL3.611 TL
   4 --
   5 --
   6 620 TL3.720 TL
   7 --
   8 --
   9 427 TL3.844 TL
   10 --
   11 --
   12 329 TL3.950 TL
   TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
   1 3.500 TL3.500 TL
   2 1.787 TL3.573 TL
   3 1.204 TL3.611 TL
   4 --
   5 --
   6 620 TL3.720 TL
   7 --
   8 --
   9 427 TL3.844 TL
   10 --
   11 --
   12 329 TL3.950 TL
   TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
   1 3.500 TL3.500 TL
   2 1.787 TL3.573 TL
   3 1.204 TL3.611 TL
   4 --
   5 --
   6 620 TL3.720 TL
   7 --
   8 --
   9 427 TL3.844 TL
   10 --
   11 --
   12 329 TL3.950 TL
   TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
   1 3.500 TL3.500 TL
   2 1.787 TL3.573 TL
   3 1.204 TL3.611 TL
   4 --
   5 --
   6 620 TL3.720 TL
   7 --
   8 --
   9 427 TL3.844 TL
   10 --
   11 --
   12 329 TL3.950 TL
   TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
   1 3.500 TL3.500 TL
   2 1.787 TL3.573 TL
   3 1.204 TL3.611 TL
   4 --
   5 --
   6 620 TL3.720 TL
   7 --
   8 --
   9 427 TL3.844 TL
   10 --
   11 --
   12 329 TL3.950 TL
   TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
   1 3.500 TL3.500 TL
   2 1.787 TL3.573 TL
   3 1.204 TL3.611 TL
   4 --
   5 --
   6 620 TL3.720 TL
   7 --
   8 --
   9 427 TL3.844 TL
   10 --
   11 --
   12 329 TL3.950 TL
   Benzer Ürünler
   Yükleniyor...